Menu Content/Inhalt
Aktualności arrow Stowarzyszenie WESPÓŁ

Stara wersja

To jest stara wersja strony SP 20,
która nie będzie modyfikowana!

Nowa strona: 

www.sp20.com.pl  
  

KONTO STOWARZYSZENIA:
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „WESPÓŁ”
ul. Gałczyńskiego 9a
87 – 800 Włocławek
Numer rachunku: 
 Bank PKO S.A   37 1240 1981 1111 0010 3519 7754
POSTAW NA CZYSTY WŁOCŁAWEK-EKOSTRAŻNICY W AKCJI! Drukuj Poleć znajomemu
logo__fadw_m.jpg 

Zakończyliśmy realizację projektu grantowego Fundacji „ANWIL dla Włocławka” we współpracy ze Stowarzyszeniem „WESPÓŁ”. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z działań, które przeprowadziliśmy w ramach tego projektu.  

czytaj więcej...

18.06.2015.
 
PODSUMOWANIE PROJEKTU "POSTAW NA CZYSTY WŁOCŁAWEK - EKO-STRAŻNICY W AKCJI!" Drukuj Poleć znajomemu
logo__fadw_m.jpg 

29 maja 2015 roku miało miejsce uroczyste podsumowanie projektu grantowego FUNDACJI „ANWIL dla Włocławka” we współpracy ze Stowarzyszeniem „WESPÓŁ”, który realizowany był pod hasłem: „Postaw na czysty Włocławek – EKO-strażnicy w akcji!”
Podczas spotkania nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu plastycznego: „Moje miasto za 20 lat” i wręczenie nagród zwycięzcom. Temu wydarzeniu towarzyszyła także fotorelacja z zajęć projektowych oraz wystawa prac konkursowych.  

czytaj więcej...

31.05.2015.
 
II MIĘDZYSZKOLNA PARAOLIMPIADA 2015 Drukuj Poleć znajomemu
 

W piątek 22 maja 2015r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się PARAOLIMPIADA 2015 - zawody sportowe dla niepełnosprawnych dzieci z włocławskich szkół podstawowych.
Pięćdziesięciu sportowców reprezentujących 3 placówki: Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 i Szkołę Podstawową nr 20 rywalizowało w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III i IV – VI.
Zdjęcia w galerii

czytaj więcej...

28.05.2015.
 
PROJEKT "POSTAW NA CZYSTY WŁOCŁAWEK-EKOSTRAŻNICY W AKCJI!" Drukuj Poleć znajomemu
logo__fadw_m.jpg 

20 maja 2015 roku w ramach projektu grantowego Fundacji „ANWIL dla Włocławka” we współpracy ze Stowarzyszeniem „WESPÓŁ” odbył się konkurs plastyczny „Moje miasto za 20 lat”. Wzięli w nim udział uczniowie klas III – VI.
Uroczyste podsumowanie projektu oraz konkursu będzie mieć miejsce 29 maja 2015 roku o godzinie 16.00 w stołówce szkolnej.
Na uroczystość zapraszamy wszystkich chętnych uczniów, szczególnie tych, którzy brali udział w projekcie i ich rodziców.
  

24.05.2015.
 
PROJEKT "POSTAW NA CZYSTY WŁOCŁAWEK - EKOSTRAŻNICY W AKCJI!" Drukuj Poleć znajomemu
logo__fadw_m.jpg 

W kwietniu w ramach projektu grantowego Fundacji „ANWIL dla Włocławka” we współpracy ze Stowarzyszeniem „WESPÓŁ” odbyły się zajęcia w terenie na osiedlu Zazamcze, nad Wisłą, na osiedlu Kazimierza Wielkiego i osiedlu Południe. Uczniowie dokonali pomiaru wybranych parametrów powietrza, pobrali próbki wody opadowej oraz gleby do analizy, obserwowali organizmy żyjące na naszych osiedlach.
Na zajęciach w szkole wszystkie pomiary zostały dokładnie zanotowane, dokonano wstępnej analizy próbek, przygotowano materiał do dalszych badań.
W maju zapraszamy uczniów klas III–VI do udziału w konkursie plastycznym „Moje miasto za 20 lat”.
 

czytaj więcej...

10.05.2015.
 
ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA "WESPÓŁ" 17.03.2015 Drukuj Poleć znajomemu

W dniu 17.03.2015r. odbyło się zebranie członków Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „Wespół”. Głównym celem spotkania było przedstawienie sprawozdania z działalności stowarzyszenia za 2014 rok oraz wybór nowych władz.

pdf.gifProtokół z zebrania

pdf.gifSprawozdanie merytoryczne z działalności Stowarzyszenia Przyjaciół
Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „WESPÓŁ” za rok 2014

 

  

30.03.2015.
 
PROJEKT FUNDACJI BZWBK "TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM" Drukuj Poleć znajomemu
hands_49930.png 

Stowarzyszenie „Wespół”, które działa przy naszej szkole zostało laureatem konkursu Fundacji Banku Zachodniego WBK „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Nasz projekt pt. „Śmietnik z charakterem” zakłada zmianę wyglądu śmietnika szkolnego w oparciu o projekt plastyczny wykonany przez uczniów.

Zachęcamy do udziału w konkursie!  

czytaj więcej...

12.03.2015.
 
POSTAW NA CZYSTY WŁOCŁAWEK - EKOSTRAŻNICY W AKCJI! Drukuj Poleć znajomemu
ANWIL dla Włocławka 

Pod takim hasłem rozpoczynamy w szkole realizację zajęć w ramach projektu grantowego Fundacji „ANWIL dla Włocławka” we współpracy ze Stowarzyszeniem „WESPÓŁ”.

Projekt ma pokazać uczniom i mieszkańcom Włocławka zależności pomiędzy środowiskiem, gospodarką, życiem społecznym i kulturowym w codziennych decyzjach i wyborach, które mają wpływ na stan środowiska naturalnego. Piętnastoosobowa grupa badawcza będzie miała za zadanie przeprowadzić badania stanu środowiska (gleby, wody, powietrza) w różnych punktach miasta, a także przeprowadzić obserwacje roślin i zwierząt, które żyją w najbliższym sąsiedztwie człowieka.

Projekt będzie trwał od 7 stycznia do 12 czerwca. Zajęcia będą odbywać się w szkole i w terenie.

Do udziału w projekcie zapraszamy uczniów klas IV–VI, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w zajęciach pozalekcyjnych. Rekrutacja będzie trwała do 16.01.2015 r. O przyjęciu do grupy badawczej będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Zajęcia będą odbywać się w wymiarze 1-2 godzin w tygodniu (również w sobotę). Ich termin podamy po utworzeniu grupy.

Zgłoszenia przyjmuje p. Maria Muras, która będzie prowadzić zajęcia.

Zapraszamy!  

07.01.2015.
 
NASZ SUKCES W KONKURSIE "TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM" Drukuj Poleć znajomemu
hands_49930.png 

Głosujcie na nasz projekt!
Stowarzyszenie „Wespół” jest laureatem konkursu Fundacji Banku zachodniego WBK „Tu mieszkam, tu zmieniam”. Otrzymaliśmy grant na jego realizację, a teraz można ubiegać się o dodatkowe pieniądze poprzez głosowanie internautów.
Lista projektów umieszczona jest na stronie Fundacji WBK:
http://www.bzwbk.pl/informacje-o-banku/granty/glosowanie.html
Prosimy o głosy. Głosować można do 21 grudnia, jeden raz z jednego adresu mailowego!
Należy wejść na stronę Fundacji Banku Zachodniego WBK, kliknąć w baner “Tu mieszkam, tu zmieniam”, pojawi się okno “Głosuję” – kliknąć, następnie kliknąć w mapkę Polski, w województwo kujawsko – pomorskie (w celu łatwiejszego znalezienia projektu). Znaleźć na liście projekt naszego stowarzyszenia i kliknąć “wybieram”.
Można również skorzystać z linku do strony głosowania i wykonać powyższe czynności.
 

17.12.2014.
 
PÓŁKOLONIE W NASZEJ SZKOLE Drukuj Poleć znajomemu
wloclawek_herb.png 

W dniach 30.06-11.07.2014r. Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 we Włocławku „WESPÓŁ” zorganizowało półkolonie dla dzieci.

Stowarzyszenie WESPÓŁ otrzymało na organizację tego przedsięwzięcia dotację z Gminy Miasto Włocławek.  

czytaj więcej...

16.07.2014.
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 17