Aktualności arrow Sukcesy uczniów arrow Rok szkolny 2004/2005

Rok szkolny 2004/2005 Drukuj Poleć znajomemu

• I i III miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym.
  • III miejsce w II Konkursie Interpretacji Teatralnej dla Dzieci i Młodzieży.
  • III miejsce w Przeglądzie Teatrzyków Szkolnych nt. PCK – etap rejonowy.
  • I miejsce w Konkursie Literackim „Dar życia” – etap rejonowy.
  • I miejsce w diecezjalnym etapie ogólnopolskiego konkursu „Żyć Eucharystią”.
  • II miejsce w konkursie na „Najładniejszą Marzannę” podczas rajdu szkół podstawowych i średnich.
  • II miejsce na szczeblu okręgowym w konkursie „Mój las” organizowanym przez WCEE okręgowym.
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Ekologicznej na szczeblu miejskim.
  • I i III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Poetyckim „Piękna jest nasza kraina”.
  • I miejsce w III Konkursie Poetyckim Dla Dzieci i nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
  • III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Kartek Świątecznych.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kartek Wielkanocnych.
  • Zakwalifikowanie się dzieci niepełnosprawnych intelektualnie do Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz grafiki komputerowej”.
  • III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Logo „Dzień życia”.
  • Wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Mój ulubiony bohater literacki”.
  • Wyróżnienie dla Koła Plastycznego w konkursie na album „Kujawy i Ziemia Dobrzyńska oczami młodego Europejczyka”.
  • Wyróżnienie w plenerze malarskim „Ulice Włocławka”.
  • Stworzenie strony internetowej „Szkolny Klub Webmaster”.

Osiągnięcia sportowe

• I i II miejsce w Mistrzostwach Włocławka w ćwierćfinałach Województwa Kujawsko-Pomorskiego (rejon Włocławek) - minikoszykówka dziewcząt .
  • II miejsce w półfinale turnieju „Sprawny Miś”.
  • II miejsce w turnieju o Mistrzostwo Włocławka – minisiatkówka chłopców.
  • Wyróżnienie w turnieju „Andrzej Grubba i Poczta Polska – dzieciom”.
  • I miejsce w Mistrzostwach Włocławka i IV miejsce w półfinałach rejonowych – minisiatkówka dziewcząt.
  • II miejsce w półfinale „Sprawny Miś” kl. II .
  • IV miejsce w Mistrzostwach Włocławka w piłce nożnej dziewcząt.
  • I miejsce na szczeblu regionalnym w Turnieju im. Marka Wielgusa, II miejsce w Województwie Kujawsko-Pomorskim – piłka nożna dziewcząt.
  • IV miejsce w Mistrzostwach Włocławka i VI miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w trójboju lekkoatletycznym.
  • I miejsce w Mistrzostwach Włocławka o Puchar Wielkiego Pluszaka w punktacji generalnej, I miejsce w koszykówce, I miejsce w lekkoatletyce, II miejsce w biegu sztafetowym, III miejsce w piłce nożnej - grupa „0”.
  • I miejsce w Mistrzostwach Miasta Włocławka, I miejsce w Mistrzostwach Rejonu i III miejsce w Finale Wojewódzkim – minikoszykówka chłopców.