Menu Content/Inhalt
Aktualności

Stara wersja

To jest stara wersja strony SP 20,
która nie będzie modyfikowana!

Nowa strona: 

www.sp20.com.pl  
  

Blog SKO

II MIĘDZYSZKOLNA PARAOLIMPIADA 2015 Drukuj Poleć znajomemu
 

W piątek 22 maja 2015r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się PARAOLIMPIADA 2015 - zawody sportowe dla niepełnosprawnych dzieci z włocławskich szkół podstawowych.
Pięćdziesięciu sportowców reprezentujących 3 placówki: Zespół Szkół nr 3, Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 i Szkołę Podstawową nr 20 rywalizowało w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III i IV – VI.
Zdjęcia w galerii

Kategoria wiekowa – klasy I – III:

BIEG WAHADŁOWY (4 x 10 metrów) DZIEWCZĄT

1. Julia Dobrzeniecka (SP 20) – 16,06 s
2. Oliwia Słowińska (ZSI nr 1) – 16,20 s
3. Natalia Piątkowska (SP 20) – 16,24 s

BIEG WAHADŁOWY (4 x 10 metrów) CHŁOPCÓW

1. Michał Dase (ZS nr 3) – 13,08 s
2. Aleksander Budindorf (SP 20) – 13,19 s
3. Igor Gospodarski (ZS nr 3) – 14,70 s

SKOK W DAL Z MIEJSCA DZIEWCZĄT

1. Oliwia Słowińska (ZSI nr 1) - 105 cm
2. Julia Nowakowska (ZSI nr 1) – 55 cm

SKOK W DAL Z MIEJSCA CHŁOPCÓW

1. Michał Dase (ZS nr 3) – 148 cm
2. Aleksander Budindorf (SP 20) i Marcin Sudomir (SP 20) po 122 cm
3. Igor Gospodarski (ZS nr 3) – 119 cm

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ (1 kg) W TYŁ DZIEWCZĄT

1. Julia Dobrzeniecka (SP 20) – 5,0 m
2. Natalia Piątkowska (SP 20) – 3,6 m

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ (1 kg) W TYŁ CHŁOPCÓW

1. Szymon Łukasik (ZS nr 3) – 5,2 m
2. Mikołaj Kozłowski (SP 20) – 5,0 m
3. Marcel Wojciechowski (ZS nr 3) – 3,8 m

TOR PRZESZKÓD DZIEWCZĄT

1. Julia Dobrzeniecka (SP 20) – 14,11 s
2. Oliwia Słowińska (ZSI nr 1) – 15,08 s
3. Julia Nowakowska (ZSI nr 1) – 17,84 s 

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCÓW

1. Aleksander Budindorf (SP 20) – 11,44 s
2. Michał Dase (ZS nr 3) – 11,66 s
3. Mikołaj Kozłowski (SP 20) – 12,14 s

Kategoria wiekowa – klasy IV – VI:

SKOK W DAL Z MIEJSCA DZIEWCZĄT

1. Dominika Zasowska (ZSI nr1) – 130 cm
2. Ewelina Starczewska (SP 20) – 128 cm
3. Kamila Kisielewska (ZSI nr 1) – 86 cm

SKOK W DAL Z MIEJSCA CHŁOPCÓW

1. Adam Jastrzębski (ZS nr 3) – 188 cm
2. Piotr Sztuczka (ZS nr 3) – 152 cm
3. Bartosz Łukomski (SP 20) – 132 cm

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT

1. Justyna Grośkiewicz (SP 20) – 85 cm
2. Natalia Brzezińska (ZSI nr 1) – 80 cm
3. Dominika Łojko (ZS nr 3) – 70 cm

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW

1. Nicki Gmurski (ZS nr 3) – 125 cm
2. Patryk Romanowski (SP 20) – 110 cm
3. Bartłomiej Maliszewski (ZS nr 3) – 95 cm

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ (2 kg) W TYŁ DZIEWCZĄT

1. Dominika Zasowska (ZSI nr1) – 4,6 m
2. Natalia Brzezińska (ZS nr 3) – 4,2 m
3. Dominika Łojko (ZS nr 3) – 3,8 m

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ (2 kg) W TYŁ CHŁOPCÓW

1. Patryk Romanowski (SP 20) i Bartłomiej Maliszewski (ZS nr 3) po 6,8 m
3. Gracjan Gospodarski (ZS nr 3) – 6,3 m

SZTAFETA 4 x 50 m

1. ZS nr 3
2. SP 20
3. ZSI nr 1

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali okolicznościowe dyplomy, najlepsze trójki w poszczególnych konkurencjach medale. W części artystycznej wystąpił zespół tańca nowoczesnego PULS. Odbył się także pokaz karate tradycyjnego grupy dzieci trenowanej przez trenera Jarosława Bicza. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 20 „WESPÓŁ” i Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku.

Komunikat opracował: Andrzej Karczewski