Menu Content/Inhalt
Aktualności arrow Kadra

Stara wersja

To jest stara wersja strony SP 20,
która nie będzie modyfikowana!

Nowa strona: 

www.sp20.com.pl  
  

KADRA Drukuj Poleć znajomemu

KADRA 2015/2016

Dyrektor Marek Wódecki
Wicedyrektorzy Anna Trawińska, Wioletta Wojciechowska
Oddziały przedszkolne

Anna Skowrońska (0b), Małgorzata Urbańska (0b)

Edukacja wczesnoszkolna

Iwona Bator (IIIa), Ilona Dykiert (IIb), Elżbieta Jabłońska (Ia), Danuta Janiszewska (Ib), Maria Krajewska (Ie), Anna Lewandowska (IIe), Violetta Łukasik (If), Iwona Majek (IIIc), Lilianna Malendowicz (Ic), Danuta Michalska (IIIb), Danuta Pasińska (IId), Ewa Półtorak (IIc), Katarzyna Sadowska (IIId), Ewa Szołtysek (Id), Elżbieta Tyter (IIa)

Nauczyciele wspomagający

Ewa Fol (IVe), Katarzyna Jaskulska (Va), Dorota Kalbarczyk (IIa), Katarzyna Kurowska (IIIa), Ewa Pyla (IVa), Lidia Wysocka (Ia)  

Język polski

Małgorzata Derucka (IVc), Małgorzata Jędrzejewska (VIb), Renata Sieradzka (Vd), Anna Trawińska, Julita Winkler – Zielińska (Vb)

Język angielski

Emila Kapuścińska (IVd), Justyna Kłosińska (VIc), Joanna Rajewska, Marcin Specjalski (IVa), Magdalena Żychowicz

Historia Aleksandra Młynarkiewicz (VId)
Przyroda

Katarzyna Centkowska (Vc), Maria Muras (IVb)

Matematyka

Cezary Jabłoński, Robert Legieć, Jolanta Olszewska

Plastyka Agata Dąbrowska-Janiak (VIa)
Muzyka Katarzyna Szeler
Technika Roman Pasiński
Informatyka Cezary Jabłoński, Roman Pasiński, Iwona Pawlak, Ewa Witwicka
Wychowanie fizyczne

Dariusz Glonek, Joanna Jadczak, Andrzej Karczewski, Ewa Klepczarek, Marek Wódecki

Religia

ks. Robert Dynakowski, Wiesława Karpińska, Katarzyna Kwiatkowska

Wychowanie do życia w rodzinie Justyna Kłosińska (VIc)
Pedagodzy Dorota Siedlecka
Nauczyciele terapeuci

Jolanta Machnowska, Zdzisława Morawska, Wioletta Wojciechowska

Psycholog Katarzyna Biłyk
Logopeda Bogumiła Gulin, Marzanna Przystałowska
Wychowawcy świetlicy Agata Dąbrowska–Janiak, Małgorzat Derucka (IVc), Emilia Fabiszewska, Elżbieta Jabłońska (Ia), Danuta Janiszewska (Ib), Emilia kapuścińska (IVd), Maria Krajewska (Ie), Violetta Łukasik (If), Lilianna Malendowicz (Ic), Iwona Pawlak, Renta Sieradzka (Vd), Mariola Sobocińska, Katarzyna Szeler, Ewa Szołtysek (Id), Małgorzata Urbańska (0a)
Nauczyciele bibliotekarze Marek Obielecki, Anna Piecewicz
Księgowość Jolanta Olejnik
Sekretarz szkoły Katarzyna Urbańska
Kierownik gospodarczy Grzegorz Wasilewski
Intendent Wanda Gorzelańczyk
Pracownicy obsługi

Emilia Czapska, Kinga Górecka, Ryszard Górecki, Ewa Kłosińska, Elżbieta Kruszka, Mariola Kruszka, Barbara Kwiatkowska, Beata Lewandowska, Anna Linowiecka, Lech Nęcki, Genowefa Sobczak, Halina Sobieraj, Anna Trzcińska, Beata Trzeciak, Marzanna Wieniecka, Barbara Wycichowska