Menu Content/Inhalt
Aktualności

Stara wersja

To jest stara wersja strony SP 20,
która nie będzie modyfikowana!

Nowa strona: 

www.sp20.com.pl  
  

Blog SKO

SUKCES NASZYCH SIATKAREK Drukuj Poleć znajomemu
sukces1.png 

W styczniu odbyły się Mistrzostwa Miasta Włocławka w minipiłce siatkowej dziewcząt. Uczennice naszej szkoły zdobyły II miejsce i awansowały do ćwierćfinałów. W ćwierćfinałach Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj.kujawsko - pomorskiego zdobyły II miejsce i awansowały do półfinałów.
Skład: Stencel Nikola VIb, Bednarska Amelia VIb, Mitan Julia VIb, Stępińska Julia Vd, Jaskóła Wiktoria VIb, Borkowska Julia VIb, Kłosowska Alicja VIb, Tarczyńska Natalia Vd, Krzewina Marta VIa, Młynarkiewicz Oliwia VIb, Mirolewicz Agnieszka VIb.
Gratulujemy!
 

04.02.2015.
 
SUKCES AMELKI Drukuj Poleć znajomemu
lop.jpg 

Amelia Bednarska z klasy VI b zajęła I miejsce w etapie regionalnym konkursu „Mój las”. Jej praca pt. „Co wiem o pracy leśnika” została zakwalifikowana do etapu centralnego.
Konkurs "Mój Las" organizowany jest przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody od 1986 r. Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.
Gratulujemy!
 

02.02.2015.
 
PROJEKT: "EKO-SKRZAT Z PRZYRODĄ POMORZA I KUJAW ZA PAN BRAT" Drukuj Poleć znajomemu
 

W tym projekcie weźmie udział 50-osobowa grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami. Dzieci pojadą na jednodniową bezpłatną wycieczkę do parku krajobrazowego położonego na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

czytaj więcej...

02.02.2015.
 
WYNIKI KONKURSU PIOSENKI ANGIELSKIEJ DLA KLAS I-III Drukuj Poleć znajomemu
przechwytywanie.png 

28.01.2015r. odbyły się szkolne eliminacje konkursu piosenki w języku angielskim dla klas I-III. Oto wyniki:
I miejsce KATEGORIA SOLISTA
Barbara Szewczyk – kl. IIIa
I miejsce KATEGORIA ZESPÓŁ
Amelia Kwiatkowska i Zuzanna Majewska – kl. IIIe
Dziewczynki będą reprezentowały naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej organizowanym w SP nr 3 we Włocławku.
GRATULUJEMY!
Zdjęcia z konkursu w galerii.
  

30.01.2015.
 
TYDZIEŃ DLA GABRYSI Drukuj Poleć znajomemu
tydzien_gabi.png 

W najbliższy poniedziałek (2 lutego) zaczynamy akcję charytatywną „Tydzień dla Gabrysi”. Nauczyciele przez cały tydzień będą przynosić wykonane przez siebie produkty (ciasta, ciasteczka, miody, dżemy, chleby itp.). Akcja prowadzona będzie podczas przerw lekcyjnych. Każdy, kto ofiaruje co najmniej 1zł zostanie poczęstowany, a pieniądze z akcji zostaną przeznaczone na leczenie Gabrysi, uczennicy klasy VIa.  

29.01.2015.
 
WYPRZEDZIĆ PITAGORASA ZESTAW III Drukuj Poleć znajomemu
matematyka.gif 

Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV - VI (również tych, którzy nie rozwiązywali zestawów I i II) do rozwiązania kolejnego zestawu zadań szkolnego konkursu matematycznego WYPRZEDZIĆ PITAGORASA.
Zadania (III zestaw) dostępne są u nauczycieli matematyki lub można pobrać je z naszej strony.
Rozwiązania zadań należy oddać do dnia 2 marca 2015r. do p.Jolanty Olszewskiej.
Życzymy miłej zabawy!
 

29.01.2015.
 
PREZENTACJA PRZEDMIOTÓW NA LICYTACJĘ DLA GABRYSI Drukuj Poleć znajomemu
serce.gif 

Przedstawiamy przedmioty zgromadzone na licytację, w ramach akcji charytatywnej Dzień Kobiet z Gabrysią, która odbędzie się 9 marca 2015r.
Prezentacja zgromadzonych przedmiotów, w miarę ich napływania będzie aktualizowana. 

czytaj więcej...

28.01.2015.
 
LITTLE RED RIDING HOOD Drukuj Poleć znajomemu
 

Koło teatralne języka angielskiego „The gold curtain” zaprezentowało swoim kolegom i koleżankom z klas I-VI przedstawienie zatytułowane „Little Red Riding Hood”, czyli po prostu „Czerwony Kapturek”.
Przedstawienie zostało przygotowane przez uczennice klasy VId:

czytaj więcej...

26.01.2015.
 
MŁODY INNOWATOR Drukuj Poleć znajomemu
mi_logo6.jpg 

Informujemy, że ruszyła VIII edycja konkursu „Młody Innowator” skierowanego do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Hasło konkursu brzmi: "Mam pomysł na produkt przyszłości". Konkurs uczy pracy zespołowej – wspólnego realizowania zadań, organizacji i odpowiedzialności. Pobudza dzieci i młodzież do innowacyjnego myślenia i prowadzi do umiejętności rozwiązywania problemów. Więcej o konkursie na stronie: www.not.org.pl Zainteresowani udziałem w Konkursie powinni kierować swoje pytania pod adresem: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Zdobywcy I, II i III lokaty w konkursie otrzymają dyplomy i nagrody rzeczowe. Zwycięskie projekty zostaną zaprezentowane na stoisku "Młody Innowator" podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy IWIS oraz na Giełdzie Wynalazków Nagrodzonych na Międzynarodowych Targach Wynalazczości odbywających się w Warszawie.
 

czytaj więcej...

26.01.2015.
 
SUKCES DOMINIKI Drukuj Poleć znajomemu
 

24 stycznia 2015 roku w Bydgoszczy odbył się finał III Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych. W eliminacjach uczestniczyło blisko 1400 uczniów ze 176 szkół podstawowych w regionie. W finale wystartowało ponad 70 najlepszych. Każdy z uczestników miał do rozwiązania test składający się z 35 pytań dotyczących historii Polski oraz historii powszechnej. Wśród zaledwie 11 laureatów Konkursu znalazła się uczennica naszej szkoły Dominika Rzadkowolska z klasy VIc!
Gratulujemy!!!
Nad konkursem patronat sprawują: wojewoda kujawsko-pomorski, prezydent Bydgoszczy, kujawsko-pomorski kurator oświaty. Przy organizacji konkursu z organizatorem współpracują: Kujawsko Pomorski Kurator Oświaty i Biuro Edukacji Publicznej Instytutu Pamięci Narodowej w Gdańsku.

czytaj więcej...

26.01.2015.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 81 - 90 z 175