Rok szkolny 2003/2004

Konkursy

  • I miejsce w eliminacjach oddziałowych w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KRASOMÓWCZYM.
  • Udział w konkursie matematycznym na szczeblu rejonowym.
  • I miejsce w konkursie matematycznym „Kangur 2004”, 4 wyróżnienia.
  • I miejsce w OLIMPIADZIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO na szczeblu wojewódzkim.
  • II miejsce w konkursie Mój las pt., „Na czym polega praca leśnika”.
  • Wyróżnienie w konkursie „Lato w przyrodzie” na szczeblu miejskim.
  • V miejsce na szczeblu wojewódzkim w konkursie „Losy żołnierza polskiego”, III miejsce w województwie zespołowo
  • I miejsce we Włocławku w KONKURSIE PLASTYCZNYM pt. „ LATO W PRZYRODZIE"
  • I miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O REGIONIE
  • I miejsce - etap szkolny III miejsce- etap międzyszkolny w KONKURSIE RECYTATORSKIM „ WIERSZOLANDIA"
  • I miejsce w konkursie regionalnym MÓJ LAS.
  • II miejsce w konkurencji sportowej w międzyszkolnym TURNIEJU WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI ARTYSTYCZNYCH OMNIBUS
  • III miejsce w II etapie konkursu „WIDZĘ CIĘ EUROPO”

    Osiągnięcia sportowe

  • II miejsce w półfinale woj. kujawsko -pomorskiego w mini – piłce nożnej im. M.Wielgusa – awans do finału woj.
  • III miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini- koszykówce chłopców.
  • II miejsce we Włocławku w TRÓJBOJU – LA – awans do finału wojewódzkiego.
  • I miejsce we Włocławku- unihokej
  • II miejsce w rejonie- unihokej
  • V miejsce w województwie- unihokej
  • I miejsce w erpometrach we Włocławku- chłopcy.
  • IV miejsce we Włocławku- zawody w ergometrze- dziewcząt
  • I miejsce we Włocławku- mini piłka koszykowa dziewcząt
  • I miejsce w rejonie- mini koszykówka dziewcząt
  • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach W-ka Dziewcząt w Tenisie stołowym.
  • II miejsce w Mistrzostwach W-ka w Halowej Piłce nożnej dziewcząt
  • III miejsce w finale Sprawnego Misia
  • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Włocławka w tenisie stołowym chłopców.
  • II miejsce we Włocławku- Mini piłka ręczna dziewcząt
  • III miejsce w Rejonie- Mini piłka ręczna dziewcząt.
  • I miejsce we Włocławku w punktacji drużynowej w indywidualnych biegach przełajowych.
  • I miejsce we Włocławku, III miejsce w woj. kujawsko –pomorskim w indywidualnych biegach przełajowych
  • II miejsce w lekkoatletycznym Pucharze prezydenta
  • III miejsce we Włocławku w halowej piłce nożnej chł. Kl. V
  • III miejsce we Włocławku w halowej piłce nożnej chł. Kl. IV
  • II miejsce we Włocławku w czwórboju LA
  • III miejsce we Włocławku w czwórboju LA
  • III miejsce w punktacji zespołowej chłopców w Biegu Kujawiaka
  • I miejsce Bieg Kujawiaka
  • I miejsce na 1000 m mityngu „O uśmiech dziecka”
  • IV miejsce na 1000 m w Indywidualnych Mistrzostwach Województwa LA
  • II miejsce we Włocławku,V w województwie - rzut poleczką palantową
  • II miejsce na 300 m i w skoku w dal „O uśmiech dziecka”