Rok szkolny 2012/2013

Konkursy

  • Laureaci Etapu Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z przyrody.
  • II miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym „Książka przyjaciel prawdziwy”: „W krainie Solilandii”.
  • III miejsce i wyróżnienie na szczeblu regionalnym w Ogólnopolski Konkursie „Mój Las”.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolski Konkursie Plastycznym „Zachowaj Trzeźwy Umysł”.
  • Laureat w XI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim w Skępem.
  • Finalista w V Ogólnopolskim Konkursie „Z ortografią na co dzień”.
  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Najładniejsza palma wielkanocna”.
  • Wyróżnienie w X Wojewódzki Konkursie z Informatyki „Mistrz grafiki komputerowej” pt.: „Moje marzenia i ja…”
  • Nagroda Specjalna w wojewódzkim konkursie plastycznym „Z ekologią za pan brat”.
  • III miejsce w rejonowym konkursie literackim „Krew lekiem nadziei”.
  • III miejsce w rejonowym konkursie plastycznym „Młodzież w PCK”.
  • Laureaci i finaliści regionalnego konkursu literackiego „Taki właśnie jest nasz zając”.
  • I, II, III miejsce w IV Regionalnym Konkursie o Puchar OKTP.
  • Laureat w powiatowym konkursie „Nowe szaty Dinusia”.
  • I, II, III miejsce w Międzyszkolnym konkursie origami „Wielkanoc w Kopernikolandii”.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie kolęd w języku angielskim dla klas I – III.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie ładnego pisania.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mały talent to ja”.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Na skrzydłach Olimpu”.
  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie języka angielskiego Oxford Challenge.
  • I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie z języka angielskiego.
  • II i III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej THE BEST SCHOOL SONG.
  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Frazeologicznym „Nie taki diabeł straszny”.
  • II miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie „Trzej Królowie w tradycji i w oczach współczesnych”.
  • II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Piękno natury”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Czyste wody zdrowe ryby”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie znajomości baśni Andersena.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mały talent to ja”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Kolędy to czas…”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „W świecie owadów”.
  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie plastycznym.
  • III miejsce w Plenerze malarskim dla dzieci i młodzieży pt. Ujście Zgłowiączki.

Osiągnięcia sportowe

  • I, III, IV, IX, X, XI, XIII, XIV, XV, XVIII miejsce w województwie w pływaniu.
  • VII miejsce w województwie, II w rejonie i II we Włocławku w MINIKOSZYKÓWCE chłopców
  • I, II, III w rejonie w XVII Biegu Łokietka w Siniarzewie dziewcząt i chłopców.
  • V miejsce w rejonie i III we Włocławku w MINISIATKÓWCE chłopców.
  • I miejsce we Włocławku w Minisiatkówce chłopców - TURNIEJ O PUCHAR UKS „REKORD”.
  • I miejsce we Włocławku w Minisiatkówce - TURNIEJ MIKOŁAJKOWY.
  • I i III miejsce we Włocławku w HALOWYCH MISTRZOSTWACH WŁOCŁAWKA w LA.
  • I miejsce we Włocławku w I BIEGU O PUCHAR ZAWIŚLA.
  • I i II miejsce we Włocławku w I Turnieju Siatkówki Plażowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2.
  • I miejsce we Włocławku w IX TURNIEJU O PUCHAR ŚRÓDMIEŚCIA w minisiatkówce dziewcząt.
  • I miejsce we Włocławku w IX TURNIEJU O PUCHAR ŚRÓDMIEŚCIA w minisiatkówce chłopców.
  • I i II miejsce we Włocławku w Halowym Mitingu Skoku Wzwyż O PUCHAR PREZESA UKS „META”.
  • I miejsce we Włocławku w II edycji turnieju piłki nożnej WŁOCŁAWSKA LIGA ORLIKA.
  • II miejsce we Włocławku W TENISIE STOŁOWY dziewcząt.
  • II miejsce we Włocławku w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt.
  • III miejsce we Włocławku Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców.
  • II miejsce we Włocławku w Unihokeju dziewcząt.
  • II miejsce we Włocławku w Unihokeju chłopców.
  • II miejsce we Włocławku w MINIKOSZYKÓWCE dziewcząt.
  • II i III miejsce we Włocławku w X MEMORIALE JANUSZA MALISZEWSKIEGO w mini koszykówce.
  • III miejsce we Włocławku w Unihokeju - TURNIEJ MIKOŁAJKOWY.
  • III miejsce we Włocławku w TENISIE STOŁOWYM chłopców.
  • III miejsce we Włocławku w XXXI BIEGU KUJAWIAKA.
  • III miejsce we Włocławku - SPRAWNY MIŚ